Svatby

Svatby na zámku

Svatby na zámku v Boskovicích se konají vždy každou poslední sobotu v měsíci, a to po předchozí domluvě s matrikou. (p. Petrová, tel. 516 488 723).
Svatební obřady probíhají v nově zrekonstruovaných prostorách tzv."salla terreny" (původně letní jídelna s francouzskými okny do zahrady) nebo v letních měsících přímo v zámecké zahradě. V případě obřadu v zámecké zahradě zapůjčujeme svatební bránu ozdobenou klasicky bílým tylem, střídmě  zeleným břečťanem.

svatba v zámecké zahradě

 

CENA:

Poplatek za svatební obřad činí 5.500,-Kč, včetně možnosti  focení v zámecké instalaci (4 místnosti), max.doba 30 min.
Focení bez svatebního obřadu 1000,- Kč, max. doba 30 min., po překročení se účtuje dalších 500,-Kč
Ceny jsou včetně 21% DPH.

 

DŮLEŽITÁ OPATŘENÍ:

Jelikož celá ulice Hradní, po které přijíždíte, je v zóně zákazu zastavení, pro automobily je možné využít parkoviště " za rezidencí" (při příjezdu po levé straně). Pouze auto s nevěstou smí vyjet a parkovat až u zámku.  Případně auto s těžce pohyblivým občanem může vyjet až k zámku, poté sjet na parkoviště. 

Pod zámeckou branou je sice parkoviště, ale v případě střídání obřadů bezprostředně po sobě je jeho kapacita omezená. Prosíme proto o ohleduplnost při parkování, zejména o ponechání volného průjezdu ulicí k hradu !!!

Fotografování v historické instalaci zámku má každý obřad v ceně poplatku za pronájem svatební místnosti. Vzhledem k bezpečnosti však prosíme,aby se focení zúčastnilo s ženichem a nevěstou pouze max.10 nejbližších osob.

Děkujeme za pochopení.